Näomaalingute koolitus

Varsti tulekul

Aeg: Koolituse aja saab paika panna, kui on piisav hulk osalejaid. Kui soovid koolitusel osaleda, täida kõrvalolev regamisvorm

Koht: Grimmikool (Ahtri 8, Tallinn)

See koolitus on mõeldud just Sulle, kes sa tunned vähemal või suuremal määral huvi näomaalingute vastu. Näomaalingud said alguse juba tuhandeid aastaid tagasi. Sel ajal ei olnud muidugi spetsiaalseid näomaalinguvärve, rääkimata tuubidesse ja potsikutesse pistetud kirevatest toonidest, mis meid tänapäeval poelettidel rõõmustavad. Põlisrahvad kasutasid näomaalinguid jahilkäiguks, sõjategevuseks ning usulistel põhjustel. Samuti eristasid maalingute mustrid ja värvid erinevaid hõime.

Tänapäeval kannavad näomaalingud meelelahutuslikku eesmärki. Neid tehakse laste lõbustamiseks, täiskasvanute stiilipidudeks või lihtsalt enda käeliste oskuste proovile panekuks.

Esmapilgul võib tunduda, et näole ei ole keerukam joonistada kui paberile, ent tegelikult on neid kahte asja raske võrrelda. Erinevad on nii tehnika, värvid, käehoid kui ka lõuend.

Koolituse läbiviija on Gristina Krüger

Koolituse kava:

  • Värvid (värviring ja segamine)
  • Värvid ja nägu
  • Vahendid
  • Lisa abivahendid
  • Töötehnikad
  • Erinevad nipid
  • Maalingute tegemine

PS! Maalinguid teeme üksteise peale, eraldi modelle pole vaja kaasa võtta.

Koolituse poolt: värvid, švammid, pildid tehtud töödest ja osalemist tõendav dokument.

Sina võta kaasa: hea tuju ning võimalusel sünteetilisi pintsleid (1-2 väiksemast piisab, näiteks vahemikus nr. 4-12). Igaks juhuks ka paber ja pliiats, kui soovid lisaks kõrva taha panemisele midagi ka paberile panna. Kui oled leidnud mõne näomaalingu pildi, mida tahaks kindlasti järele proovida, siis võta seegi kaasa.

PS! Maksmine toimub koha peal sularahas või ülekandega. Vajadusel saan esitada ka arve.

registreeru

vabandame, kuid vabu kohti rohkem ei ole

soovi korral võite registreerimisvormi siiski täita ja teid lisatakse ootejärjekorda.

registreeru siin
`