Grimmikoolist

Grimmikoolis õpetatakse jumestaja – grimeerija eriala alates 2009 aastast.

2014. a. algatati jumestaja grimeerija kutsestandardi koostamist, kool osales standardi väljatöötamisel ning pärast selle valmimist 2015. aastal on jumestaja-grimeerija õppekava viidud kutsestandardiga kooskõlla.

Grimeerija kursuse lõpueksamitega koos on võimalik teha ka kutseeksamit.

Kellel on jäänud kutsestandard tegemata, siis Meigikooli lehelt leiad info, kuidas see ära teha.

Grimeerija kursuse õppemaht on 700 akadeemilist tundi ning see jaguneb alates 2015. aastast kahte ossa:

• I osa on jumestaja kutsestandardile vastav „Jumestaja baasõpe“ (300 akt), mis lõpeb tasemeeksamiga.
  • II osa on jumestaja-grimeerija jätkuõpe (500 akt; edasijõudnutele 300 akt), mis lõpeb kooli lõputööga, viie praktilse eksamitööga (päevajumestus, glamuurne fotojumestus, TV vananemine 10a, vahtlateks töö, teatri vananemine 30a vanemaks), kaks teooriaeksamit.
  • Õpilane peab õppeaasta jooksul läbima kooliväliselt 100 tundi praktilist tööd (teater, film, muusikal, tele, foto jne.).

Tunnid toimuvad üle nädala E-R 9:30-15:15. Päevad sisaldavad lõunapausi 30 min.

Lisaks korraldame erinevaid kursusi ja täiendkoolitusi. Koolitusel osalemise koha tagab ettemaksu arve õigeaegne tasumine. Koolitusele mitte ilmumise või vähem kui 1 nädal enne koolituse algust osalemisest loobumise korral ettemaksu summat ei tagastata.

Grimmikooli ja meie õpilaste tegemistega saad end kõige paremini kursis hoida Facebookis ja Instagramis