Näomaalingute õpetused: Jalgpallurid

"Hea Laps", 01.2015.

Uus aasta algab alati uue hooga, kuigi põhjust, miks see nii on, ei osata eriti leida. Tegelikult ei muutu ju igapäevaelus mitte midagi. Koolis tuleb samamoodi edasi käia ning kodutööd vajavad endiselt. Ka tuba ei hoia ennast ise korras. Isegi siis, kui see on olnud aasta vahetumisel suureks sooviks.

Suured muutused toimuvad väikeste sammude kaupa. Selleks, et sammude vahel igav ei hakkaks, tuleb välja mõelda suuremat ja väiksemat sorti meelelahutust.

Õues lume ja lörtsiga on palli päris nadi taguda. Üldiselt pole ka kodus sellisteks mängudeks piisavalt ruumi. Siiski, kui pallimängu isu on suur ning kodus leidub natuke plastiliini palli jaoks ja värvi käele panemiseks, võib iga diivan või vaip muutuda suureks jalgpalliväljakuks.

Võta peenike pintsel ja joonista jalgpallurite riietele piirjooned. Eriti hea oleks seda teha sama värviga, millega hiljem tuleb ka piirjoonte sisu.

Hakka omale meelepäraste värvidega katma piirjoonte sisse jäävat ala.

Pööra tähelepanu sellele, et sokid lõppeksid kõrgemal, kui on näpu esimese lüli murdejoon. Siis jääb pükste ja sokkide vahele juskui põlveõnnal.

Jätka meelepäraste värvidega värvimist, vahepeal pintslit loputades.

Jätka värvimist.

Otsi mõni muruplatsi meenutav linik, vaip või kangas ja jalgpallimatš võibki alata.

`