Näomaalingute õpetused: Luukere käsi

"Hea Laps", 09.2014.

Septembrikuu toob endaga kaasa palju häid asju, olgu selleks siis uued koolitabred, sõbrad või kool.

Sügise algus tähendab ka järjest pimedamat aega. Õige pea muutuvad õhtud järsult hämaraks ning pimedus paneb fantaasia tööle. Hämaras ruumis tunduvad kõik asjad tumedamad ja natuke hirmsamad, kui need tegelikult on. Sellepärast tehaksegi õuduste tuba just pimedas ruumis, et närvikõdi oleks maksimaalne.

Kindlasti on palju sinu sõpradest veetnud suve maal vanavanemate juures või mööda ilma ringi reisides. Kas poleks tore jällenägemise puhul sõpradega üks õuduste tuba korraldada ja sealjuures käemaalingute maagiat kasutada?

Võta peenema otsaga pintsel ja valge värv ning joonista käele luude piirjooned. Kui kätt liigutada ja katsuda, on paljud luud naha all tuntavad ja nende piirjooni on kergem ära tabada.

Värvi piirjoonte sisene ala valgeks.

Võta must värv ja värvi ära luude vaheline ala. See nõuab natuke aega ja kannatust.

Tee švamm kokku musta värviga ja tupsuta õrnalt luude piirjooni, et need muutuksid ruumilisemaks.

Kasuta peenikest pintslit ja beeži värvi ning triibuta hästi õrnalt valgeid alasid, et luud muutuksid loomulikumaks. Pane tähele, kuidas taust maalingu usutavust mõjutab!