Grimmikooli õpilased praktikale

Grimmikooli õpilased ootavad praktika pakkumisi erinevatelt filmi-,tele-, teatri- ja meediaprojektidelt.

Praktika toimumise aeg peaks olema etteteatatud vähemalt neli tööpäeva. Kiireloomuliste küsimuste korral helistada kooli juhatajale (Janika 53499870). Pakutava praktika täpsema info võib saata meilile janika@grimmikool.ee

Üheks praktika päevaks on tavaliste grimmivahendite maksumus 30€. Kui vajatakse eriefekte, siis nende vahendite hind lisandub vastavalt kokkuleppele.

Grimmikooli õpilane võtab praktikale kaasa oma praktikaraamatu, mida peaks täitma teda juhendav grimeerija. Peagrimeerijat puudumisel täidab raamatu vastutav režissöör, operaator või keegi teine projektiga kaasatud inimene, kes on piisavalt pädev hindamaks tehtud tööd ja üldist hoiakut.

NB! Grimmikooli õpilased saavad praktikale tulla ainult koolivälisel ajal.